Nanokozmetika

Nanokozmetika Pikatec

Nanokozmetica Pikatec

Sada nanokozmetiky PIKATEC pre ošetrenie vašej domácnosti. Obsahuje ochranné politúry na keramické povrchy a dlažby (umývadlá, obklady), plastové vybavenie, ochranu nerezových materiálov, ktorá je vhodná i pre ošetrenie vodovodných batérií a ochranu skiel, napríklad pre zásteny sprchových kútov a zrkadiel.


Nanokozmetica Pikatec

PIKATEC HOME – princíp používania kozmetiky
Po upratovaní sa nanesie príslušná politura pomocou handričky či hubky vo veľmi tenkej vrstve na materiál (nábytok), ktorý chceme dlhodobo ochrániť a po chvíli ju jemnou handričkou ľahko rozleštíme. Táto tenká vrstva sa nechá ,,tvrdnúť,, cca. 48 hodín. Počas tvrdnutia vrstva na pohľad pôsobí ako jemný matný film.

Pikatec Nano Stainless

NEREZ – NANO STAINLESS je sada nanokozmetiky pre ochranu všetkývh nerezových i chrómových predmetov a plôch ako sú chladničky, sporáky, drezy, batérie a iné, ale napríklad aj pre nerezové zábradlia, stoly, dvere, výťahy a pod. Ošetrený povrch odpudzuje všetky tekutiny a organické zvyšky, ktoré majú tendenciu narušiť štruktúru materiálu a zanechávať na ňom stopy..

KOŽA – čistiaca a ošetrujúca nanokozmetika na kožu sa hodí na kožené sedacie súpravy, kožené poťahy stoličiek a kresiel, kožené postroje a sedlá na kone… Odstraňuje farbivá, pigmenty, oleje a vosky. NANO PROTECT LEATHER po vyčistení a nanesení na kožu vytvorí priepustnú membránu, ktorá bráni ako opotrebeniu tak hĺbkovému znečisteniu.

KAMEŇ – NANO CLEAN STONE je vyvinutý k vyčisteniu a odmasteniu vonkajších i vnútorných kamenných obkladov, dlažby a ďalších stavebných prvkov z kameňa. NANO PROTECT STONE potom na kamennom povrchu vytvorí membránu, ktorá umožňuje kameňu ,,dýchať,, – vlhkosť z kameňa dovolí odviesť preč a zabráni jej znovu sa vsiaknuť do povrchu kameňa.

PLASTY – čistí a chráni sprchové kúty, hydromasážne vane, okenné rámy, plastový záhradný nábytok alebo akékoľvek materiály v interiéri, exteriéri, ktoré chcete vyčistiť a ochrániť na povrchu. Presne pre tieto prípady je PIKATEC HOME PLASTIC. Vodný kameň, nečistoty z ulice alebo vtáčí trus a ich odstránenie vás už nemusí viac trápiť.

KERAMIKA – rada PIKATEC na keramiku je vhodná na ochranu dlaždíc, obkladov, umývadiel, keramických vaní, sprchových kútov, záchodov a všetkých iných keramických výrobkov v interiéri aj exteriéri. Zabraňuje usadzovaniu nečistôt na povrchu a predovšetkým uľahčuje čistenie povrchov.

DREVO – PIKATEC WOOD sa hodí na ošetrenie dreveného nábytku doma, v kancelárii, na záhrade… Zabraňuje blednutiu farby dreva, poskytuje UV ochranu, bráni šíreniu húb a plesní, priepustnou membránou uzavrie povrch dreva tak, že drevo môže naďalej dýchať, ale nevsiaka do seba vodu a nečistoty.

LAKOVANÉ POVRCHY – čistí a dlhodobo chráni lakované povrchy nábytku, lakovaných plechov, lakované časti kúpelne alebo kuchynskej linky.

TEXTIL – ideálny na ošetrenie čalúnených i mnoho ďalších textilných častí domu, na ktorých vytvorí vrstvu odpudzujúcu nečistoty i tekutiny ako je káva, červené víno či krv.

SKLO – NANO CLEAR GLASS vyčistí všetky vnútorné i vonkajšie sklenené povrchy, sklenený nábytok, primárne však miesta, kde príde sklo do kontaktu s vodou a usadzuje sa na ňom vodný kameň. NANO GLASS PROTECT potom zabraňuje, aby na vyčistenom povrchu ostávali nečistoty alebo voda.

Facebook
Facebook
Instagram